Tým Essenté

denisa_jasinska.pngDenisa Jasinská

Majitelka a zakladatelka české kosmetické značky Essenté

Je zakladatelkou české kosmetické značky Essenté. Splnila si svůj sen a dnes společně s kolegy v Čechách vytváří kosmetické přípravky, které jsou svými účinky i vzhledem srovnatelné s tím nejlepším ve světě. Produkty této značky najdete ve více než stovce kosmetických salonů po celé republice a úspěšně se vyváží i do dalších zemí, včetně tak exotických destinací, jako je například Pákistán.

Denisa má ráda sport, její vášní jsou inliny, běh i cvičení nejrůznějších forem. Baví ji ale také design a osobně se podílela jak na vybavení interiéru celé firmy, tak na finálním zpracování designu značky Essenté. Denisa má zkrátka ráda výzvy a vývoj české prémiové kosmetiky je podle ní jednou z těch největších.

andrea_opletalova.pngAndrea Opletalová

Marketingová a obchodní ředitelka

Má na starost především marketingovou komunikaci značky Essenté, ale podílí se i na celkové strategii a rozvoji firmy. Přehled má i o všech novinkách tomto oboru, protože náplní její práce je monitoring a analýza trhu a trendů. Vše pak uvádí v praxi při nejrůznějších inovačních procesech přímo v Essenté. 
Co se týká kosmetiky, Andrea působila mnoho let ve farmaceutickém prostředí, a proto ji fascinuje zejména její vývoj. Slabost má hlavně pro všechny zajímavé aktivní látky a kosmetika Essenté si ji získala tím, že opravdu funguje. 
Je nadšeným fanouškem snad všech sportů, nejraději sleduje hokej a biatlon, a sama se také aktivně věnuje jízdě na kole, józe a pilates. Hóódně ráda čte, ovšem největší relax je pro ni odpočinek s rodinou a zvířecí smečkou na chalupě v jižních Čechách a možnost „hrabat se” v hlíně na zahradě. Řídí se mottem: “Srdce máme k tomu, aby pochopilo to, co nepochopila hlava.”

martina_kostalova.pngMartina Košťálová

Produktová specialistka Essenté

Martina je produktová specialistka, a tedy ta nejpovolanější osoba, která ví úplně všechno o kosmetických produktech značky Essenté. Zodpovídá za to, aby informace o nich byly vždy kompletní a aktuální, a také aby doputovaly k těm správným lidem. Martina také dohlíží na přípravu a organizaci seminářů, rekvalifikačních kurzů, konferencí, veletrhů a nejrůznějších promo akcí společnosti.

Kromě toho všeho je ovšem její velkou vášní sport (především jóga), cestování a tanec. Je členkou tanečního studia Hannah a v počtu odtančených stylů si rozhodně nezadá s počtem akcí, které pořádá pro Essenté…

elizaveta_ermakova.png

Elizaveta Ermakova

Specialistka výroby a vývoje

Elizaveta je v Essenté přítomna u samého vzniku všech nových produktů Essenté. Zabývá se totiž jejich vývojem a následně také řízením a kontrolou jejich výroby. Kromě toho bedlivě sleduje veškeré potřebné dění kolem aktuální legislativy.

Vývoj kvalitní kosmetiky je její celoživotní vášní. Vystudovala chemii se zaměřením na kosmetiku a ve svém oboru se i nadále rozvíjí. Účastní se odborných konferencí, zajímá se o nejnovější trendy v oblasti kosmetologie, o moderní aktivní látky a baví ji také vizážistika.

Její život je jedno velké cestovatelské dobrodružství… Pochází z Ruska, ale – než se usadila v České republice – žila také v Itálii a ve Francii, a mluví tak čtyřmi světovými jazyky.

vendula_doskocilova.pngVendula Doskočilová

Provozní a HR manažerka

Díky Vendule v Essenté vše funguje tak, jak má. V popisu práce má, že “komplexně řídí a koordinuje plynulost provozu firmy”. A přesně to dělá. Kromě toho také řídí nábor nových zaměstnanců, dohlíží na dodržování standardů společnosti, stará se o personální agendu, a to vše dělá s maximálním smyslem pro detail.

A proč si vybrala práci v Essenté? Pro její rodinnou atmosféru, kvalitu a jedinečnost produktů, které nabízí. Jako většina žen se zajímá o kosmetiku a je ráda, že může být součástí zrodu, vývoje a cesty nových přípravků k jejich zákazníkům.

Vendula je multifunkční nejen v práci, ale i ve svých koníčcích: ráda a hodně sportuje, věnuje se ultra běhům, jezdí na kole, baví ji cvičení různých forem, a když už odpočívá pasivně, tak nejraději u dobré knihy.

tereza_privetiva.pngTereza Přívětivá

Obchodní reprezentantka Essenté

Je reprezentantkou kosmetické značky Essenté. Pečuje o kosmetičky pracující s touto značkou po celé České republice, je pro ně nejbližším parťákem. Ke kosmetice měla vždy blízko a nyní se jí, podle jejích slov, doslova splnil sen…

Ráda pečuje nejen o sebe a o druhé, ale také o své dvě psí holčičky a kocourka. Její vášní je sport – je instruktorkou alpinningu, ráda vyráží – pěšky i na kole – na výlety do přírody a miluje tanec. Tomu se věnuje od svých čtyř let. Prošla si gymnastikou, sportovním aerobikem, hip hopem, sportovní akrobacií, pole dancem… Terezino motto zní: “Tanec je jako život: je dobré ho mít naplánovaný, ale je třeba být připraven i improvizovat.

jirina_koliandrova.pngJiřina Koliandrová

Kosmetička a školitelka Essenté

Ve světě kosmetiky působí přes 30 let a – jak s nadsázkou říká – je již v tomto oboru veteránka. Razí heslo: Vím, že čas zastavit nelze, ale mohu Vám ho pomoci zpomalit. Kosmetika Essenté je pro ni srdcová záležitost. Nadchla ji svou účinností, možností kombinovat přípravky napříč řadami, lehkou parfemací, designem i tím, že pro každý typ pleti a případné problémy má řešení. Jiřina vede prosperující salon v Brandýse nad Labem, do jehož okolí ráda vyráží pěšky na túry i na kole. Má ráda kulturu, hlavně divadlo a maximum času věnuje přátelům a rodině, zejména synovi-školákovi a vnoučatům.

 

nikol_barova.pngNikol Bárová

Kosmetička a školitelka Essenté

Je zkušenou kosmetičkou, vizážistkou a hair stylistkou a zároveň odbornou lektorkou kosmetické značky Essenté v jedné osobě. Řídí zavedený kosmetický Salon Nikol Bárová v Mělníku. Zde pracuje právě s produkty Essenté, které si oblíbila zejména pro jejich okamžité viditelné výsledky a spokojenost svých klientek. S Nikol se setkáte prostřednictvím mnoha osvědčených rad na těchto stránkách i na školeních, věnuje se i poradenství a kurzům líčení.

Její velkou vášní je také focení a cestování. A pozor: kromě toho všeho je Nikol ještě oblíbenou lektorkou zumby, Piloxingu a chair dance!

libuse_sikorova.pngLibuše Sikorová

Vedoucí prodejny v Bašti

Pokud do Essenté voláte nebo se osobně zastavíte v prodejně v Bašti, nejspíše se setkáte právě s Libuškou. Je vedoucí prodejny, zodpovídá za řízení skladu, značení produktů k prodeji, za správné a plynulé vyřizování objednávek. Zkrátka je to důležitá dáma v pozadí, bez které by to nešlo.

Libuška miluje svou rodinu, děti a vnoučata. Když může, utíká z ruchu velkoměsta do ticha přírody. Má ráda klid, cvičí jógu a jejím životním mottem je, že krása člověka vychází z jeho nitra. Proto ji prý vlastní vrásky nijak netrápí. Nutno ale dodat, že téměř žádné nemá…

tereza_jaksova.pngTereza Jakšová

Specialistka na sociální sítě, obchodní konzultantka

Už patnáct let se věnuje obchodu, který se spolu s marketingem stal i jejím koníčkem pro svou dynamičnost a možnost kreativní seberealizace. Beauty svět zajímá snad každou ženu a kosmetika Essenté si ji získala tím, že zkrátka funguje, spolehlivě a “bez kompromisů”. Terezu oslovil potenciál značky a rodinná, a přesto profesionální atmosféra firmy. Má na starost Instagram a jako externí konzultantka se podílí na marketingové a obchodní strategii.

Tereza je typ, který neumí odpočívat, nezalekne se žádné výzvy, neustále se snaží věci posouvat dopředu a rozvíjet své projekty i sebe sama. Z hektického prostředí obchodu jí pomáhají uniknout a relaxovat jóga, běh a cestování.

zuzana_rybarova.pngZuzana Rybářová

PR manažerka a šéfredaktorka Inpirace.Essente.cz

Je šéfredaktorkou webu Inspirace Essenté. V článcích – s pomocí zkušených kosmetiček – radí lidem, jak na to, aby jejich pleť byla nejen krásná, ale i skutečně zdravá. Péče o pleť a zkoumání kosmetických novinek jsou Zuzaninou velkou vášní. Zajímá se o kosmetické trendy, nové aktivní látky a vše ráda zkouší na vlastní kůži. Není se tedy čemu divit, že ona i její pleť podlehly produktům české kosmetické značky Essenté. 

Zuzana je dlouholetá novinářka a v současné době vede kreativní agenturu Amaze Media. Baví ji cestování, cvičení nejrůznějších forem a vše, co dokáže dostat tělo i mysl do pohody.

Více o tom, jak vzniklo Essenté, a jaký je celý náš příběh, se dozvíte zde.